Van értelme az óraátállításnak?
Minden évben tavasszal egy órával előre, ősszel pedig visszaállítjuk az óráinkat. Sokan megkérdőjelezik van-e értelme, gazdasági haszna. Szerinted?
Zsuzsi - @Zsuzsi | 2016.10.12 | 297,943 megtekintésTovább ...

Zsuzsi

Minden évben tavasszal egy órával előre, ősszel pedig visszaállítjuk az óráinkat. Sokan megkérdőjelezik van-e értelme, gazdasági haszna. Szerinted?

Nem csak te kísérletezgetsz a hajaddal.

Kedvezmények, kuponok, nyeremények. Beindulsz ezektől?
Copyright © 2016 Szavazó | Minden jog fenntartva | Impresszum | Adatvédelemi nyilatkozat | Moderációs alapelvek